hack-haber

Çözüm sağlayıcılar artık ücretsiz olarak hizmet portföyüne olay yanıt ekleyebilirsiniz


Olay Müdahale (IR) hizmetleri pazarı, siber saldırılardaki ihlallerle sonuçlanan artış nedeniyle hızlandırılmış bir büyüme içerisindedir. Her boyutta ve sektörde giderek daha fazla kuruluş, güvenlik olaylarını kendi başlarına ele almak için IR'yi 3. taraf hizmet sağlayıcılarına sağlamayı tercih ediyor.

Cynet şimdi türünün ilk örneğini sunarak, herhangi bir Yönetilen Güvenlik Sağlayıcısının (MSP) veya Güvenlik Entegratörünün (SI), şirket içi bir olay yanıtlayan ekibi oluşturmadan hizmet portföyüne Olay Yanıtı eklemesini sağlar Cynet'in IR ekibi ve teknolojisi ücretsizdir.

İnsanlara veya teknolojiye yatırım yapmadan hizmet portföylerine Olay Yanıtı eklemek isteyen Yönetilen Hizmet sağlayıcıları burada başvurabilir .

Siber tehditler karmaşıklık ve hacim bakımından büyüdükçe, saldırganların hedefledikleri ortamlardan ödün vermeyi başardıkları artan sayıda vaka vardır. Bu da IR teknolojileri ve hizmetleri için hızla artan bir talebi körüklüyor.

Çoğu durumda şüpheli bir saldırıya yanıt, adli tıp, tersine mühendislik ve standart BT işgücünün uzmanlığının bir parçası olmayan diğer araştırma becerileri gibi alanlarda beceri gerektirdiğinden, birçok kuruluş, uzman bir profesyonel 3. tarafa güvenmeyi tercih eder. IR hizmetleri sağlamak.

Ancak, IR hizmetlerine olan talep yüksek olmakla birlikte, MSP'lerin ve SI'ların yalnızca küçük bir kısmı IR hizmetleri sunmaktadır. Standart BT ve dağıtım, entegrasyon ve yönetim gibi güvenlik hizmetleri sunan diğerleri, yetenekli yanıt verenlerden oluşan bir ekibi işe almadaki zorluklar nedeniyle IR hizmetleri sunmaz.

Cynet şimdi, mevcut BT ve güvenlik hizmeti sağlayıcılarının kendi şirket içi güvenlik uzmanları ekibine sahip olmadan sunulan hizmet sepetine IR eklemelerini sağlayan yeni bir teklif sunuyor.

Bu teklifle, servis sağlayıcılar müşterilerine IR hizmetleri satabilir ve bir olay meydana geldiğinde, Cynet 360 platformunu birkaç dakika içinde müşteri ortamına yükleyen Cynet CyOps güvenlik ekibiyle etkileşime geçebilir ve hızlı ve verimli bir araştırma ve yanıt verebilir , çevre tekrar temiz olana kadar.

Sıfır yatırımla teklifine IR hizmetleri eklemenin açık yararı üzerine, olay müdahale süreci sona erdikten sonra, MSP'ler ve SI'lar, Cynet 360'ın önceden konuşlandırılması ve müşteri ortamını sergilemek için çalışma ortamının momentumundan yararlanma seçeneğine sahiptir. platformun tam değer teklifi ve yıllık abonelik bazında Cynet 360 ihlali koruma platformunu satmak.

Ekleme hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Yönetilen Hizmet SağlayıcılarıHizmetlerinde hiçbir ücret ödemeden müdahale burada uygulanabilir .
Yorumlar Toplam Yorum Henüz yorum Yapan Yok


Yorum Yap


Scroll to Top